Головна » 2018 » Листопад » 1 » Срібло Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» - в Миколаївського НВК!!!
11:00
Срібло Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» - в Миколаївського НВК!!!

У період із 23 по 25 жовтня у м.Київ відбулась Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» – найбільший в Україні професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій. До уваги учасників, відвідувачів, гостей і запрошених було презентовано досягнення та кращий досвід національних і закордонних закладів освіти; експозиції виробників і постачальників навчального обладнання та технічних засобів, інноваційних програм і рішень для освіти; проведено науково-практичні конференції, семінари, презентації з актуальних проблем розвитку освіти.

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 550 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США, Франції. У межах Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» відбулося нагородження переможців конкурсу на отримання Почесного звання «Лідер інновацій в освіті» в номінації «Інновації в підвищенні якості освіти» та конкурсу з восьми тематичних номінацій золотими, срібними та бронзовими медалями.

Серед тих, чий досвід був гідно пошанований – педагогічний  колектив Миколаївського навчально-виховного комплексу. Діяльність педагогів пре-зентовано в номінації «Інноваційна діяльність закладу освіти в умовах упровадження Концепції Нової української школи» роботою «Формування громадянської компетентності особистості як ключової компетентності випускника Нової української школи». Питання, підняті творчими педагогами, на сьогодні є досить актуальними в освіті, шляхи їх вирішення теж є досить ефективними. Тому роботу колективу відзначено Срібною медаллю.

Як зазначила директор закладу Дмитрієва Світлана Юріївна: «Педагоги не вважають це вершиною своїх можливостей. Вони вбачають своє удосконалення у розширенні аспектів формування громадянської відповідальності у здобувачів освіти НУШ».

Вітаємо з перемогою! Бажаємо нових творчих злетів!

Переглядів: 70 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0