Головна » 2014 » Лютий » 21 » Шкільне життя в селі Кінному
17:30
Шкільне життя в селі Кінному

 Шкільне життя на кожному кроці переконує педагогів у тому, що кращим буває виховання учнів тоді, коли батьки активно співпрацюють з школою.

 

Педагогічна співпраця вчителів і батьків – могутня виховна сила. У вирішенні актуальних проблем сучасної школи і сім’ї важливе значення надається батьківським зборам.

 

         У Кінненській ЗОШ співпраця батьків і педагогів вже набула важливого значення.

 

На початку навчального року адміністрація школи разом із класними керівниками складає план, графік роботи з батьками та батьківським комітетом. 4 рази на рік проводяться загальношкільні збори. На них розглядаються питання щодо навчання та виховання школярів. У школі працює батьківський комітет.

 

20 лютого 2014 року в Кінненській ЗОШ І-ІІІ ступенів о 15:30 відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких присутні були почесні гості:

 

заступник начальника відділу освіти Лозівської РДА – Музика В.М.

 

 депутати Лозівської районної ради – Тищенко О.В., Пересада В.О.,

 

голова Кінненської сільської ради – Лантух В.І.

 

На батьківських зборах розглядалися такі питання: звіт про роботу Кінненської ЗОШ І-ІІІ ст. за перший семестр, по першому питанню виступав директор школи Ю.М.Бровко, який наголосив що навчання є невід’ємною складовою для учнів;

 

навчальні досягнення учнів за перший семестр, слухали виступ заступника директора з НВР Верховодову Т.І.;

 

дозвілля дітей в позаурочний час, виступав директор школи та голова батьківського комітету Кисіль Н.І., які зауважили, що батьки повинні контролювати своїх дітей в позаурочний час.

 

На базі Кінненської ЗОШ І-ІІІ ступенів тричі на тиждень проводиться гурток по шахам, який з радістю відвідують діти, як початкових так і старших класів.Після уроків діти також приходять пограти в теніс.

Переглядів: 319 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів