Головна » 2013 » Квітень » 18 » «Що? Де? Коли?»
21:01
«Що? Де? Коли?»
    Уже два місяці  поспіль у приміщенні Районного Будинку культури проводяться змагання знань і інтелекту, гра «Що? Де? Коли?».  
18 квітня 2013  року  в черговий раз учні  закладів освіти  Лозівського  району  віком  (13-15 років)  мали можливість помірятися силами з ровесниками, продемонструвати рівень інтелекту, ерудиції, показати свої знання і вміння; відчути азарт змагань і радість перемоги. Свою ерудицію демонстрували команди:  «Інтеграл»Краснопавлівського БПЛ  (керівник Журавльова К.В),  «Юніор»Яковлівського НВК (керівники Халепа О.В, Троцький І.С.), «Еврика» Садовської ЗОШ І- ІІІ ст., (керівник Лавриненко М.М),   «Розумники та розумниці» Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст., (керівники Лазуренко С.М та  Кочергіна О.А), «Альтаїр» Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник Прокопчук Л.О), «Дослідник» Царедарівського НВК (керівник Акименко В.В), « Авангард» Орільського НВК (керівник Коваленко Т.Г.),  «Ерудит» Новоіванівської ЗОШ І- ІІІ ст. (керівник Котова О.В.).
У залі панувала з одного боку доброзичлива атмосфера, а з іншого – запекле бажання перемогти. Діти  доводили обізнаність з різних галузей знань  та активно обговорювали відповіді на питання.
І – місце  в інтелектуальному поєдинку  отримала команда "Розумники та розумниці» Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівники команди Кочергіна О.А. та Лазуренко С.М.)
ІІ – місце посіла команда  «Альтаїр» Павлівської ЗОШ  І-ІІІ ст., (керівник Прокопчук Л.О)
ІІІ – місце у команди «Еврика» Садовської ЗОШ І- ІІІ ст., (керівник Лавриненко М.М.)
Ніхто не залишився без приємних та корисних подарунків від депутата Лозівської районної ради Генадія Майського та Лозівської районної громадської молодіжної організації « Молоді регіони».  Даний захід доводить не лише те, що інтелектуальну гру необхідно проводити для зміцнення командного духу між учнівською молоддю Лозівського району, для розширення кругозору, підвищення рівня ерудиції,а й те, що серед них багато розумних, обдарованих дітей, які прагнуть самовдосконалюватися і поглиблювати свої знання. Саме за ними майбутнє України.

Переглядів: 277 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0