Головна » 2015 » Січень » 15 » Щедрий освітянський ужинок року 2014
13:09
Щедрий освітянський ужинок року 2014

Щедрий освітянський ужинок року 2014

Знакові події життя педагогічної спільноти Лозівського району

 

 • Дипломом І ступеня нагороджено районне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури на ХХХIV обласній тематичній відкриті виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «І возвеличимо на диво і розум наш, і наш язик».
 • Дипломом ІІ ступеня відзначено Краснопавлівський навчально-виховний комплекс на XXXVII обласній тематичній відкритій виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Мистецтво у системі сучасної освіти».
 • Золоту медаль отримало районне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури на П’ятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2014» (м. Київ).
 • Дипломом Міністерства освіти і  науки України нагороджено районне методичне об¢єднання вчителів української мови та літератури за презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти.
 • КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» вивчено і узагальнено досвід роботи районного методичного об’єднання з тем:
 • «Конструювання нових форм навчальної взаємодії на засадах життєтворчості»;
 • «Консолідуюча роль районного методичного об’єднання в побудові та реалізації індивідуального освітнього маршруту філологічно обдарованих дітей».
 • Три навчальні заклади району отримали статус експериментальних (Краснопавлівський багатопрофільний ліцей, Орільський НВК, Надеждівський НВК). Організована дослідно-експериментальна робота на регіональному рівні за темами  «Науково-методичні засади впровадження медіаосвіти в систему навчально-виховної роботи навчальних закладів Харківської області» на 2013 – 2018 рр.», «Навчання і виховання учнів через природовідповідну (ноосферну) освіту і екологічну безпеку», наукове керівництво якою здійснює Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти».

 

·     Проходить апробація комп’ютерного комплекту «Сходинки до ЗНО. Українська мова, 8-9 класи» (Надеждівський НВК, Краснопавлівський БПЛ).

·     Отримані дипломи у ІІ Всеукраїнському конкурсі юнацьких робіт «Майбутнє моє та моєї країни», який проводився за підтримки  Президента України з прав дитини Українським національним інформаційним агентством «Укрінформ». Дев’ятикласниця Аліна Кучук стала дипломантом, тож за проявлені ентузіазм і неординарний підхід у творчих змаганнях була нагороджена значком «Я майбутній журналіст Укрінформу» і подарунками з логотипом найвагомішої журналістської спільноти.

 

·     Активна співпраця Харибіної Н.М. (Надеждівський НВК) з медіапедагогами України, з Академією Української Преси. Висвітлення проблеми на Міжнародній науково-практичній конференції «Медіаосвіта – пріоритетний напрям в освіті ХХІ століття: проблеми, досягнення і перспективи» (м.Харків), на Першому науковому інтернет-симпозіумі «Медіа, глобалізація, соціальна мімікрія» в Інституті філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

 

·     Дипломом за високу якість навчально-методичних матеріалів, представлених на ХХІ обласну виставку-презентацію    педагогічних ідей  та технологій,  нагороджено районний методичний кабінет.

 

 • За навчально-педагогічним проектом «РОСТОК» працює 6 навчальних закладів району .

 

 • Система розвивального навчання Ельконіна-Давидова впроваджується в Садовській та Орільській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів.
 • Навчально-педагогічний проект «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ» діє у 1 класі  Краснопавлівського багатопрофільного ліцею.
 • Продовжує фунціонувати Школа олімпійського резерву для обдарованих учнів початкових класів. У листопаді 2014 року проведено ІІІ районну олімпіаду серед учнів початкових класів у рамках Школи олімпійського резерву.
 • Дипломом лауреата Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва дошкільнят нагороджено дошкільний підрозділ Краснопавлівського НВК.
 • Краснопавлівський багатопрофільний ліцей  став переможцем Національного проекту «Відкритий світ».
 • Назаренко Оксані, учениці 10 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею, призначено стипендію Президента України за перемогу у ІV Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка.
 • Грамотою нагороджено районний методичний кабінет управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації Харківської області за активну співпрацю з КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» щодо підвищення професійної кваліфікації педагогічних працівників навчальних закладів у 2014 році

 

Завідувач РМК управління освіти,

молоді та спорту Лозівської РДА                                 Охрончук Н.М.

 

Переглядів: 165 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0