Головна » 2014 » Листопад » 27 » Шевченківський тиждень в Краснопавлівському НВК
14:47
Шевченківський тиждень в Краснопавлівському НВК

«Благослови той день і час,

Коли прослалась килимами

Земля, яку сходив Тарас

Малими босими ногами…»

         Весна… Твій прихід – це завжди свято. Свято становлення, відродження, свято наших душ.

Весна… Ти подарувала світові таку величну Людину, душу української нації – Тараса Григоровича Шевченка. Хочеться торкатися його святих слів, читати й перечитувати сторінку за сторінкою його прості і мудрі поезії.

Для Краснопавлівського НВК 2014 рік є особливим, адже знаменна дата – 200 річчя з дня народження Великого Кобзаря.

 З метою популяризації його творчої спадщини, активізації патріотичного виховання, пов'язаного з іменем видатного митця в закладі  пройшли  різноманітні заходи.

Шевченківський тиждень розпочався випуском газет, присвячених життєвому та творчому шляху Т.Г.Шевченка. Були виявлені неабиякі художні здібності наших школярів.

Традиційно в НВК пройшла лінійка, присвячена відкриттю Шевченківських днів.

Учні 5-11 класів були запрошені на загальношкільне свято у формі літературно-музичної композиції на тему  «І возвеличимо на диво і  розум наш,  і наш язик», під час якої вихованці  читали вірші, показували інсценівки, співали пісні та слухали аудіо записи його найвідоміших творів, покладені на музику. Протягом заходу вчителі української мови та літератури (Гайдаш Н.В та Великодна Т.А.) всіх присутніх познайомили з найважливішими періодами у житті Т.Г. Шевченка. А закінчилося свято смачними варениками.

Активними учасниками заходу були: Кононенко А. – 5 кл., Теличко В. – 6 кл., Буслова Є.   – 9 кл.

Також учні 9-11 класів брали участь у брейн-ринзі «Я знаю Шевченка», який дав змогу розширити знання дітей про життя і творчість Великого поета України.
         Не залишилися осторонь і школярі молодших класів. Під керівництвом            Мелешко О. П. серед 1-4 класів пройшло свято «Шевченкові березини». Всі присутні потрапили у царство мудрого і красивого, доброго й мужнього слова, адже поезія – це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини.

Шевченківські дні дали змогу школярам реалізувати свій творчий потенціал в ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного  конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка . І як результат – три призових місця: Заколодна А., учениця 5 кл. – ІІІ м., Єндовицька П., учениця 6 кл. –    ІІІ м., Теличко В., учень 7 кл. – ІІІ м.

На організаційній лінійці директор закладу Васюта Л.О. подякувала всім учням і вчителям, які брали участь у заходах.

Переглядів: 174 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0