Головна » 2018 » Серпень » 30 » Серпневі педагогічні заходи проведено. Старт Нової української школи дано.
14:36
Серпневі педагогічні заходи проведено. Старт Нової української школи дано.

30 серпня 2018 року в Катеринівському  сільському  будинку культури  за участю першого заступника голови Лозівської районної державної адміністрації Петренка Ю.І. відбулось пленарне засідання педагогічної конференції «Піднесення і функціонування системи освіти району в контексті реалізації нового Закону України «Про освіту» Учасники зібрання обговорили результати і перспективи реалізації ключових напрямків    розвитку системи освіти району в умовах реалізації нового Закону України «Про освіту», скоординували дії усіх учасників освітнього процесу    на  реалізацію  ідей  Нової української школи та визначили  пріоритети спільної діяльності управління освіти, молоді та спорту та закладів освіти щодо підвищення якості надання освітніх послуг в контексті основних стратегічних орієнтирів.

Кращі колективи закладів освіти отримали Подяки Голови Лозівської районної державної адміністрації  за плідну співпрацю в розбудові партнерських відносин між закладом освіти, батьками, громадськістю та активне залучення у 2018 році фінансових ресурсів для стабільного та інноваційного зростання матеріально- технічної бази закладу. Серед нагороджуваних Бунаківський  навчально-виховного комплекс, Краснопавлівський  дошкільний  навчального закладу (ясла- садок) «Оленка» та Миколаївського навчально-виховного комплексу.  А колективам Орільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Шатівського навчально-виховного комплексу вручено Подяки за практичне втілення Концепції Нової української школи та креативний підхід до створення нового освітнього простору для майбутніх першокласників.  

Після  пленарного засідання конференції педагоги  району стали учасниками освітніх мітапів з теми «Навчати й навчатися: нові формати освітньої діяльності», де разом з однодумцями    працювали за різними напрямками (дошкільна освіта, початкова освіта, інклюзивна освіта тощо), формували  ресурсний банк інноваційних наробок для подальшого використання педагогами в освітньому процесі.

Переглядів: 69 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0