Головна » 2013 » Березень » 22 » Семінар вчителів інформатики
16:28
Семінар вчителів інформатики
22 березні у приміщенні Катеринівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Лозівської районної ради відбувся семінар для вчителів інформатики з теми: «Як правильно організувати Інтернет – життя дітей. Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у Всесвітній Мережі.» У зв`язку з високими темпами розвитку інформаційних технологій надзвичайно гостро постала проблема захисту дітей та молоді від негативної інформації, отриманої з мережі Інтернет, яка становить загрозу їхньому фізичному й інтелектуальному розвитку та морально-психічному стану.
На семінарі вчителі були проінформовані про роль інформаційно-комунікаційних технологій у сучасному навчальному закладі, проаналізували зміни, які відбуваються у навчально-виховному процесі завдяки використання інформаційних інновацій. Також педагоги познайомились з даними статистичних досліджень щодо використання ресурсів мережі Інтернет дітьми та молоддю України, розглянули систематизований список Інтернет-загроз для дітей, та види роботи з дітьми по безпеці в Мережі. Педагогічні працівники отримали методичні рекомендації для превентивної роботи з батьками.
Даний семінар допоможе освітянам готувати учнів до свідомого, грамотного і безпечного використання ІКТ-ресурсів та Всесвітньої Мережі , виховувати культуру поведінки в мережі Інтернет.
Переглядів: 275 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів