Головна » 2018 » Лютий » 22 » Семінар вчителів географії
16:47
Семінар вчителів географії

22 лютого 2018 року в  управлінні освіти, молоді та спорту відбулось засідання  вчителів географії  за темою : «Як організувати якісну підготовку до ЗНО». На засіданні районного методичного об’єднання відбулося живе спілкування педагогів. Зокрема,Олешко Л.М., вчитель Краснопавлівської ЗОШ обговорила з колегами наступні питання : «Особливості проведення ЗНО та ДПА з географії у 2018 році. Програма та характеристика сертифікаційної роботи Українського центру якості освіти.»        

Білошниченко Я.М., вчитель географії Смирнівського НВК розповіли про результати участі учнів району у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської  учнівської олімпіади з географії.

Під час засідання проаналізовано участь та результативність  учнів в олімпіаді з географії, відзначено як здобутки, так і труднощі. У практичній частині розглянуто та проаналізовано завдання ІІ та ІІІ етапу олімпіади з географії.

Євсюченко Л.В. презентувала свій досвід роботи з теми: «Роль контролю та стимулювання навчальної діяльності школярів у підвищенні якості знань учнів».

Усі учасники засідання отримали позитивні емоції від щирого спілкування.

Переглядів: 69 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0