Головна » 2014 » Жовтень » 15 » Семінар - нарада районного методичного об`єднання вчителів фізичної культури.
11:35
Семінар - нарада районного методичного об`єднання вчителів фізичної культури.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 жовтня 2014 року в залі засідань Лозівської РДА було проведено семінар - нараду районного методичного об`єднання вчителів фізичної культури з теми : «Участь педагогічних працівників в конкурсах професійної майстерності та забезпечення участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району в спортивних змаганнях. Шляхи підвищення якості викладання фізичної культури в школі».
Під час засідання методичного об`єднання вчителі ознайомилися з Положенням про « Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України » та отримали рекомендації щодо участі вчителів фізичної культури Лозівського району в І (районному) етапі огляду-конкурсу в навчальних закладах району.
Учителі обговорили план проведення районного зонального етапу змагань «Малі Олімпійські ігри» серед юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району на 2014/2015 н.р.
Інструктор-методист відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації Матвєєв Є.М. підвів підсумки та нагородив переможців змагань з легкоатлетичного кросу районної спартакіади серед загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району,які відбулися 8 жовтня 2014.

Переглядів: 164 | Додав: Evgeniy
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0