Головна » 2013 » Квітень » 17 » У пошуках істини
14:38
У пошуках істини

  17 квітня 2013 року у залі засідань відділу освіти відбулося РМО вчителів української мови та літератури, у якому взяли участь філологи усіх навчальних закладів району.

   Мультимедійна презентація "Вивчаємо українську. Пошуки. Здобутки.Перспективи" виокремила фактори, які обумовлюють результати навчання мови та літератури, окреслила позитиви у діяльності педагогів, з'ясувала проблеми, спрямувала вчителів на внесення певних коректив у викладання.
   Чуйко Т.І., керівник РМО вчителів української мови та літератури, проконсультувала учасників методичного заходу щодо проведення у 2013 році державної підсумкової атестації з української мови у 9,11 класах.

   Переможці ІІ етапу ХХ обласної виставки педагогічних ідей та технологій, районного конкурсу на кращий літературний твір про Лозівщину "Мій рідний край - моя історія жива" презентували свої роботи.
   Присутні заслужено поцінували змодельований фокусною групою
сучасний за формою та змістом позакласний захід (година громадянської мужності "Народе мій, до тебе я ще верну). Його учасники (Середа І.В. - Смирнівський НВК, Терещенко О.О - Комсомольский НВК, Чижкова-Потейчук О.О - Новоіванівська ЗОШ І-ІІІ ст, Пирогова Н.В - Надеждівський НВК, Колєснікова І.І. - Миколаївський НВК)
 апелювали до сердець колег, зуміли знайти вагомі факти, щирі слова, продемонстрували зразкове виразне читання.
Переглядів: 280 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0