Головна » 2016 » Серпень » 30 » Районна педагогічна конференція
14:38
Районна педагогічна конференція

30 серпня 2016 року в приміщенні районного будинку культури відбулася районна педагогічна конференція за темою : «Про підсумки розвитку освіти Лозівського району у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік».

На конференцію освітян були запрошені: голови сільських (селищних) рад, працівники управлінь і відділів Лозівської районної державної адміністрації, керівники та представники агропромислового комплексу Лозівщини.

Педагогічний загал Лозівського району привітали Лаптєв Володимир Миколайович, голова Лозівської районної ради та Шевченко Андрій Сергійович, заступник голови Лозівської районної державної адміністрації, а також учні початкових класів Краснопавлівського багатопрофільного ліцею.

На даному зібранні було достойно поціновано вчителів-учасників АТО, лідерів  учительського простору Лозівщини, новопризначених керівників та молодих спеціалістів. Подяки Лозівської районної державної адміністрації і Лозівської районної ради за допомогу у розв’язанні соціально значимих проблем та створенні належних умов для навчання і виховання дітей загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району вручили підприємцям, працівникам агропромислового комплексу.

Педагогічна конференція визначила пріоритетні напрями роботи та перспективи розвитку дошкільної, початкової, загальної середньої та позашкільної освіти в контексті сучасної освітньої політики. Підсумки розвитку освіти Лозівського району у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік висвітлила начальник управління освіти, молоді і спорту Бойко Вікторія Іванівна. Присутні мали змогу ознайомитись з новими аспектами оновлення змісту навчання в початковій школі та з перспективами  розвитку позашкільної освіти.  

Підсумки роботи конференції підбив Петренко Юрій Іванович, радник голови Лозівської районної державної адміністрації, він скерував педагогічну спільноту до реалізації пріоритетних завдань розвитку освіти на основі вимог сьогодення.

Переглядів: 181 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів