Головна » 2018 » Жовтень » 16 » Проведено конкурс на посаду директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради Харківської області
16:05
Проведено конкурс на посаду директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради Харківської області

16 жовтня 2018 року конкурсною комісією, затвердженою розпорядженням голови  районної ради  від 28.09.2018  № 42,  проведено конкурс на посаду керівника комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради Харківської області.

Протягом періоду подачі документів (з 26.09.2018 по 11.10.2018) подано одну заяву з пакетом документів до участі в конкурсі від Басалаєвої Дарини Валеріївни. На основі розгляду документів кандидата конкурсна комісія прийняла рішення допустити до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради (протокол №1 від 11.10.2018).

Конкурс було проведено відповідно до Положення про проведення конкурсу на посаду директора та фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради, затвердженого рішенням сесії районної ради від 21.09.2018 року (XXXIX сесія VII скликання) і передбачав складання кваліфікаційного іспиту та проходження співбесіди для оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенцій, особистих якостей вимогам до кандидата.

За результатами засідання конкурсної комісії (протокол №2 від 16.10.2018) рекомендовано Басалаєву Дарину Валеріївну, яка має досвід практичної роботи за фахом, відповідний кваліфікаційний рівень та успішно пройшла конкурсне випробування, на посаду директора Комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Лозівської районної ради Харківської області.

Переглядів: 89 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0