Головна » 2017 » Жовтень » 26 » Проведення районної виставки -презентації «Щедрість рідної землі» 2017
15:03
Проведення районної виставки -презентації «Щедрість рідної землі» 2017

Згідно з планом районних масових заходів на 2017/2018 навчальний рік та з метою об’єднання зусиль учнівської молоді, педагогічних колективів та громадськості для відродження на Лозівщині благодійництва як норми суспільного життя і соціальної відповідальності, виховання у дітей та молоді потреби й навичок благодійної діяльності,  пропаганди досягнень сільського господарства. На базі Будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради з 23 по 27 жовтня 2017  відбулася районна виставка-презентація «Щедрість рідної землі».

У виставці взяли участь  12 закладів освіти: Краснопавлівська ЗОШ; Орільська ЗОШ;  Артільський НВК; Бунаківський НВК; Катеринівська ЗОШ; Миколаївський НВК; Новоіванівська ЗОШ; Павлівська ЗОШ; Полтавський НВК; Яковлівський НВК; Царедарівський НВК; Чернігівський НВК.

Учні закладів освіти Лозівського району, батьки та педагогічні колективи долучилися до акції по збору овочів, фруктів, продуктів харчування для воїнів АТО та людей похилого віку. 

Учасники акції-презентації проявили оригінальний та творчий підхід в оформленні композицій. 

Продукти з довгостроковим терміном зберігання по завершенню акції, будуть передані волонтерами до районного територіального центру для людей похилого віку «Будинок ветеранів» с. Світловщина та  бійцям – учасникам  Антитерористичної операції.

Переглядів: 316 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів