Головна » 2014 » Жовтень » 13 » пройшов 27 тур відкритого Чемпіонату з футболу серед аматорських команд колективів фізичної культури сіл та селищ Лозівського району
10:34

12 жовтня 2014 року на футбольних полях Лозівського району пройшов  27 тур відкритого Чемпіонату з футболу серед аматорських  команд колективів фізичної культури сіл та селищ Лозівського району, у якому відбулося кілька цікавих матчів:

У с.Мечебилове  Барвінківського району місцева команда «Лан» приймала чемпіона минулого сезону Краснопавлівський «Гарант»,обидві команди ведуть боротьбу за чемпіонський титул. У видовищному матчі перемогу святкували футболісти «Гаранту» з рахунком 3:1,  у гостей відзначились Скотаренко Денис – двічі та Логінов , у господарів – Човган Яків.

Наступний цікавий матч відбувся у с.Кінне, де місцева команда приймала гостей з с. Павлівка Друга. У напруженому та принциповому матчі команди розійшлися миром 1:1, на гол господарів поля у першому таймі (Цяпка А.) гості відповіли забитим м`ячем у другому таймі (Матвєєв Є.).

У матчі між командами «Смирнівка» та «Михайлівка» 1 тайм закінчився з рахунком 0:7 на користь гостей. На другий тайм футболісти команди с. Смирнівка прийняли рішення не виходити.  Чекаємо рішення федерації.

В інших матчах було зафіксовано наступні результати:

«Оріль»  - «Степок» 10:0, «Агросвіт» - «Царедарівка» 3-0, «Шатівка» - «Єлизаветівка»  0:4, «Комсомолець» - «Перемога» 8-1, «Локомотив» - «Чернігівське» 6:0.

Турнірну таблицю одноосібно очолює «Локомотив» у активі якого 73 очки, друге та третє місце ділять «Лан» та «Гарант» у яких по 70 пунктів, але Краснопавлівці мають гру в запасі.

Координатори змагань: Лозівська районна федерація футболу, відділ молоді та спорту управління освіти молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації.

Переглядів: 201 | Додав: Fresh