Головна » 2014 » Квітень » 3 » Профорієнтаційний захід
11:40
Профорієнтаційний захід

        02 квітня 2014 року на базі районного міжшкільного навчально-виробничого комбінату Лозівської районної ради Харківської області представниками Харківської державної зооветеринарної академії була проведена профорієнтаційна робота з учнями 10-11 класів. Доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри генетики, розведення та селекції Хохлов Анатолій Михайлович ознайомив учнів з історією ВНЗ, спеціальностями, які можна отримати під час навчання в академії: Ветеринарна медицина, Технологія виробництва і переробки продукції, Менеджмент, Біотехнологія, Лісове і садово-паркове господарство, Водні біоресурси та аквакультура.

        Анатолій Михайлович цікаво та в доступній формі ознайомив учнів не тільки з навчальним процесом в академії, а й навів приклади з організації студентського дозвілля. Особливу увагу учнів привернула розповідь про єдиний у нашій державі Кінний театр, про можливість отримання заробітної плати студентам під час проходження виробничої практики не тільки в Україні, а й за кордоном: Англії, Данії, Нідерландах, США, Польщі тощо.

        В процесі проведення заходу школярі переглянули фільм про Харківську державну зооветеринарну академію. Учні отримали буклети з інформацією про заклад, запрошення на День відкритих дверей, яке відбудеться 26 квітня 2014 року, бажаючі навчатися – написали попередні заяви.

 

Переглядів: 234 | Додав: kravchuk
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0