Головна » 2014 » Квітень » 10 » Профорієнтаційна робота з учнями 10-11 класів МНВК
15:41
Профорієнтаційна робота з учнями 10-11 класів МНВК

   09 квітня 2014 року на базі районного міжшкільного навчально-виробничого комбінату представниками Лозівської філії Харківського автомобільно-дорожнього технікуму була проведена профорієнтаційна робота з учнями 10-11 класів. 

Завідувач економічним відділенням Луценко Ірина Віталіївна ознайомила учнів з філією технікуму, яка проводить підготовку молодших спеціалістів за денною та заочною формами навчання, зі спеціальностями, які можна здобути на економічному відділенні, на яких посадах можуть працювати випускники філії, де можуть продовжувати навчання, за яких умов тощо. За відмінні успіхи у навчанні в технікумі студенти отримують підвищену стипендію, є також можливість отримати персональну стипендію ім. О.С. Масельського та Президента України. Студенти відділення займаються не тільки навчальною роботою, а й беруть участь у науково-практичних конференціях різних рівнів, обласних конкурсах, олімпіадах та конкурсах професійної майстерності.

В процесі проведення заходу школярі переглянули відеофільм про технікум, презентації економічного відділення з досягненнями педагогічного колективу та студентів відділення.

 Голова ЦК «Бухгалтерський облік» Яковенко Світлана Леонідівна та викладач економічного відділення Власенко Тетяна Юріївна роздали учням буклети з інформацією про Лозівську філію ХАДТ, запросили на День відкритих дверей та на навчання.

Переглядів: 302 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0