Головна » 2017 » Лютий » 1 » Проект “Садочок – простір, дружній до дитини” в Лозівському районі
14:37
Проект “Садочок – простір, дружній до дитини” в Лозівському районі

 

 

З січня 2017 року за підтримки Міжнародного Дитячого Фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні та за ініціативи Всеукраїнського фонду “Крок за кроком” стартував новий освітній проект “Садочок – простір, дружній до дитини”. 

Цей проект є складовою частиною проекту “Створення безпечного інклюзивного середовища в дошкільних закладах у східних областях України” та спрямований на розвиток компетенцій педагогів дошкільних навчальних закладів щодо створення емоційно безпечного, інклюзивного середовища в дитячому колективі.

 

 

 

 

 

 

 

 

З 30.01.2017 у м. Лозова розпочалися дводенні тренінги розроблені ВФ «Крок за кроком» з метою підготовки педагогічних працівників ДНЗ в рамках програми «Створення безпечного інклюзивного середовища у дитячих колективах», що здійснюється за підтримки ЮНІСЕФ. В тренінгах приймали участь методист управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА Утенкова І.В., педагогічні працівники дошкільних підрозділів Краснопавлівського (Дудченко Р.В., Зливка Н.О., Стракуля В.К.) та Шатівського(Зайцева-Ковальська Н.В.) навчально-виховних комплексів Лозівського району.  

Під час семінару тренери-консультанти ознайомили педагогічних працівників   з новими методиками роботи з дітьми, а саме: “Ранкові зустрічі” та “Лялька як персона”.  Всі учасники семінару отримали навчально-методичні посібники “Доброго ранку: ми раді, що ви тут”  Незабаром отриманий цінний досвід буде запроваджений у роботу з вихованцями  серед інших дошкільних закладів района.

Переглядів: 228 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів