Головна » 2018 » Квітень » 5 » Про підсумки засідання атестаційної комісії ІІ рівня при управлінні освіти, молоді та спорту
08:30
Про підсумки засідання атестаційної комісії ІІ рівня при управлінні освіти, молоді та спорту

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту»,  «Про позашкільну освіту», керуючись Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників  (наказ МОНУ від 06.10.2010 № 930 «Про затвердження Типового положення про атестацію педагогічних працівників» із змінами, внесеними наказами МОНУ від 20.12.2011 № 1473 та від 08.08.2013  № 1135  «Про затвердження Змін  до Типового положення про атестацію педагогічних працівників»),  з метою активізації творчої професійної діяльності педагогів, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, підвищення відповідальності педагогічних працівників за результати навчання і виховання учнів, вихованців, здійснення соціального захисту педагогів у 2017/2018 навчальному році  забезпечено проведення атестації  педагогічних працівників закладів освіти району.

Атестація педагогічних кадрів – це комплексна оцінка професійної діяльності педагогічного працівника, визначення його відповідності займаній посаді, рівню кваліфікації.

29 березня 2018 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня при управлінні освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації.

Всього атестувалося 13 педагогічних працівників закладів освіти, 2 керівника гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості, 2 методиста районного методичного кабінету.

За результатами атестації:

  • відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист» 2 педагогічних працівника
  • присвоєно педагогічне звання  «учитель-методист»  2 педагогічним працівникам
  • відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» 5 педагогічних  працівників
  • присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» 4 педагогічним працівникам      
  • відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії» 2 педагогічних працівника
  • не відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії» 1 педагогічний працівник

Атестаційна комісія ІІ рівня відзначає, що при атестації педагогів, які претендували на присвоєння вищої кваліфікаційної категорії або педагогічних звань, особливо враховувалась участь в методичній роботі закладу, району, предметних конкурсах,  результативність участі учнів в обласних та Всеукраїнських етапах учнівських олімпіад та конкурсів захистів робіт МАН тощо.

Відповідно до пунктів 1.1, 2.13, 3.9, 3.14 «Типового положення про атестацію педагогічних працівників» проведена атестація 6 керівників та заступників керівників навчальних закладів. За результатами атестації 3 керівника та 3 заступника керівника,  які атестувалися визнано такими, що відповідають займаній  посаді.

Переглядів: 166 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів