Головна » 2015 » Вересень » 16 » Про підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2015 році
11:43
Про підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2015 році

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою організованого та якісного проведення оздоровлення і відпочинку школярів, створення належних умов для зміцнення здоров’я, вдосконалення фізичного розвитку дітей, розвитку їхніх творчих здібностей, повноцінного відпочинку в Лозівському районі, протягом червня  2015 року на базах загальноосвітніх навчальних закладах  організовано роботу 21  дитячого закладу відпочинку  «Табір з денним перебуванням», в яких виявило бажання відпочити 1045 учнів. Особливу увагу було приділено відпочинку учнів пільгового контингенту.

       Всі дошкільні навчальні заклади були переведені на санаторний режим  роботи.  Оздоровлено  691 дитину віком від 1 до 6 років.

      Організація відпочинку дітей була спрямована на проведення змістовного дозвілля. Виховна робота, яка проводилася під час оздоровчої кампанії, спланована і відображала весь спектр заходів, спрямованих на виховання та відпочинок учнів: організацію спортивно-масових, туристсько-краєзнавчих, виховних, розважальних заходів з урахуванням потреб та побажань дітей. До плану увійшли різноманітні форми і методи виховної роботи: КТС, тренінги, одноденні походи, цікаві зустрічі, трудові акції та операції.

      У  таборах відпочинку відбулися   спортивно-масові заходи під назвою «Олімпійське літо». Вони стали справжнім святом міцного здоров’я, сили волі та сили духу.

      Протягом двох днів 54 учня взяли участь у районному  етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»  серед загальноосвітніх навчальних закладів  району. 

       У закладі відпочинку «Струмок» Краснопавлівського багатопрофільного ліцею  для обдарованих дітей було  створено  англомовну групу, де  учні мали змогу удосконалювати та поглиблювати знання з англійської мови.

       Слід зазначити, що педагогічні колективи доклали максимум зусиль для організації повноцінного та якісного відпочинку, створенню безпечних  умов перебування  учнів  в таборах з денним перебуванням. В результаті вжитих заходів за період відпочинку в таборах не зафіксовано жодного випадку харчових отруєнь та  дитячого травматизму.           

         Крім відпочинку, здійснювалося оздоровлення дітей, а саме:         

  - 109 дітей пільгових категорій оздоровлено відділом молоді та спорту здійснено з різних джерел фінансування: державного, обласного та районного бюджетів;

 - 139 дітей направлено до санаторіїв центральною районною лікарнею;

 - 18 дітей оздоровлено підприємствами  району;

 - 245 дітей  відпочивали разом з батьками, 

 - 19 дітей,  які фактично не проживають на території району, але зареєстровані, оздоровлені закладами освіти поза межами району.

          Таким чином,  у 2015 році різними формами відпочинку та оздоровлення охоплено 1575 дітей  району, що складає 50,35 % від загальної кількості дітей від 7 до 18 років  

                            Одним, з не менш важливих завдань є забезпечення  оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. Даний показник виконано на 87,5 %.

                          На проведення оздоровчої кампанії 2015 року було використано з різних джерел фінансування 3 034 304 грн.; з них з районного бюджету  612 920 грн., в т.ч. субвенція  сільських рад  127777 грн. Середній районний  показник використання коштів на оздоровлення 1 дитини становить   970 грн.,  з них 195  грн. з районного бюджету.

      Управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  висловлює подяку   кожному педагогічному колективу за  організацію та проведення оздоровчої кампанії 2015 року, особистий внесок в реалізацію державної політики щодо оздоровлення та відпочинку дітей.

    За організацію та проведення оздоровчої кампанії 2015 року на високому рівні, Грамотою управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації нагороджуються педагогічні колективи:

  • Бунаківського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради Харківської області

      (директор Онищенко М.В., начальник табору Тимчій Г.О.);

  • Садовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області

       (директор Лаптєв В.М., начальник табору Лавренко М.М.);

  • Артільського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради Харківської області

        (директор Заруба О.П., начальник табору Хмельницька О.М.);

  • Єлизаветівського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради Харківської області

       (директор Бондаренко Н.В., начальник табору Бойко О.В. );

  • Чернігівського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради Харківської області

       (директор Бутенко В.В., начальник табору Королевич А.А.)

Переглядів: 342 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів