Головна » 2016 » Грудень » 12 » Права людини в Україні: реалізація, захист і перспективи
10:45
Права людини в Україні: реалізація, захист і перспективи

9 грудня 2016 року на базі гуртка «Клуб «Точка зору» Будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради, що діє у Царедарівському навчально-виховному комплексі відбувся круглий стіл для лідерів учнівського самоврядування «Стожари», «Права людини в Україні: реалізація, захист і перспективи». Учасниками круглого столу стали гуртківці, вчителі,  громадськість.

Метою заходу стало об’єднання учнівсько-педагогічної спільноти, у пошуку ефективного механізму захисту в Україні прав і свобод людини.

Під час роботи круглого столу було обговорено основні аспекти захисту прав людини - громадянина в Україні, концептуальні положення «Загальної декларації прав людини», прийнятої 10 грудня 1948 року, права та обов’язки дітей, правові особливості організації роботи учнівських об’єднань. Гострим та емоційним було обговорення питання гендерних відносин в українській сім’ї.

За підсумками роботи круглого столу було прийнято рішення провести анкетування та соціологічне опитування в мережі Інтернет різних вікових груп населення на предмет обізнаності та дотримання прав людини. 

Переглядів: 50 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0