Головна » 2019 » Квітень » 18 » практичний семінар з цивільного захисту для керівників закладів загальної середньої освіти Лозівського району
15:44
практичний семінар з цивільного захисту для керівників закладів загальної середньої освіти Лозівського району

18  квітня 2019 року на базі Садовського ліцею відбувся практичний семінар для керівників закладів загальної середньої освіти Лозівського району "Цивільний захист у закладах загальної середньої освіти. Організація і методика проведення Дня Цивільного захисту в ЗЗСО. Тема: «Штормове попередження, як наслідок – пожежа».

 Серед завдань семінару - вдосконалення системи компетенцій керівника закладу освіти з питань організації Цивільного захисту, запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, проведення просвітницької та профілактичної роботи у сфері цивільного захисту.

Як результат - керівники ЗЗСО підвищили рівень управлінської компетентності, щодо створення ефективної, рішуче діючої команди фахівців під час виникнення надзвичайних ситуацій у закладах освіти, визначили можливості в наданні всебічної допомоги, яка в сукупності спрямована на успішну реалізацію заходів цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти.

Переглядів: 33 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0