Головна » 2014 » Жовтень » 30 » Практичний семінар для вчителів інформатики
15:37
Практичний семінар для вчителів інформатики

30 жовтня 2014 року на базі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Лозівської райдержадміністрації відбувся практичний семінар для вчителів інформатики загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району.

На початку семінара голова РМО вчителів інформатики Скорик Н.А. ознайомила вчителів з нормативними документами, які регламентують викладання предмету "Інформатика" та методичними рекомендаціями на 2014/2015 навчальний рік.

Практична частина семінару включала в себе 4 задачі різних рівнів складності. Це задачі минулих років з ІІ та ІІІ етапів олімпіад. Вчителі-інформатики на мовах програмування РASCAL та TURBO PASCAL знайшли різні методи розв'язання цих задач. Вчителі Скорик С.С. (Краснопавлівський багатопрофільний ліцей), Бистрий Р.В. (Орільський НВК), Ярош Р.В. (Садовська ЗОШ І-ІІІ ст.), Харибін К.А. (Надеждівський НВК) запропонували свої варіанти розв'язку.

Проведений практичний семінар стане підгрунтям для підвищення професійної майстерності вчителів та поліпшення якості знань учнів.

Переглядів: 143 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0