Головна » 2016 » Листопад » 17 » Практичний семінар для керівників ЗНЗ Лозівського району
15:42
Практичний семінар для керівників ЗНЗ Лозівського району

17 листопада 2016 року на базі Катеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під керівництвом Бойко В.І, начальника управління освіти, молоді та спорту, відбувся практичний  семінар для керівників ЗНЗ Лозівського району з теми «Діяльність колегіальних органів в системі державно-громадського управління навчальним закладом». У роботі семінару взяв участь Петренко Ю.І., перший  заступник голови Лозівської районної державної адміністрації.     

Основними  завданнями  семінару  стали визначення ролі, місця та  особливостей функціонування різних форм державно-громадського управління, які можна застосовувати в діяльності школи. Завідувачем методичного кабінету та   керівниками навчальних закладів району було презентовано основні аспекти діяльності ради школи, піклувальної ради, педагогічної ради, батьківського комітету та органів учнівського самоврядування тощо.

В практичній частині семінару групами керівників було розроблено базові моделі державно-громадського управління на засадах партнерства, що спрямовані на задоволення освітніх потреб громадян. Учасники семінару отримали методичні матеріали із зазначених питань у вигляді електронного посібника «Колегіальні органи в системі державно-громадського управління освітнім закладом».

Переглядів: 120 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0