Головна » 2013 » Травень » 21 » Пошановано кращих
15:11
Пошановано кращих
   21 травня в актовій залі районної державної адміністрації відбулася урочиста і приємна подія – свято вшанування кращих учнів загальноосвітніх навчальних закладів
   Саме ці учні в умовах жорсткої конкуренції серед кращих інтелектуалів зі всієї Харківської області вибороли перемоги на Всеукраїнських учнівських олімпіадах із навчальних предметів, на різних відділеннях конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, в творчих конкурсах.

Маємо десять перемог на олімпіадах, чотири в конкурсі-захисті обласного рівня, дев’ять – у творчих конкурсах обласного і заключного етапів.

Серед обдарованих є учні, які дістали декілька перемог одночасно! Це – Сироватка Інна з Садовської ЗОШ, Власюк Анастасія та Микитенко Тетяна з Краснопавлівського багатопрофільного ліцею, Кучеренко Світлана з Надеждівського НВК.

Всі діти – учасники свята отримали грамоти районної державної адміністрації та районної ради, дипломи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та  подарунки: комп’ютерну та побутову техніку, а батьки – подяки за виховання, розуміння і підтримку прагнень до знань, творчості їхніх дітей.
Переглядів: 323 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів