Головна » 2015 » Квітень » 20 » Показовий День Цивільної оборони
14:28
Показовий День Цивільної оборони

 

 

17 квітня на базі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею проведено показовий  День цивільного захисту з теми   «Соціально-небезпечні явища, що призводять до пожежі».

Захід відбувся з метою підвищення готовності особового складу закладів освіти з цивільного захисту та підготовки до проведення Дня цивільного захисту в загальноосвітніх навчально-виховних закладах.
Ліцей  радо зустрічав гостей – керівників закладів освіти міста, представників управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації,  представників навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Харківської області, працівників РВ  ГУ ДСНС  України в Харківській області, військових, волонтерів, медичних працівників.

Заняття розпочалося  з проведення урочистої тематичної лінійки. Школярами було підготовлено випуски тематичних  стінгазет, виставка малюнків «Надзвичайні ситуації очима дітей», виготовлено ватно-марлеві пов’язки.

Гості побували на відкритих тематичних виховних заходах з цивільного захисту, які на високому науково-методичному рівні провели вчителі школи  Олешко Л.М. («Тероризм- суспільне явище»), Умріхіна М.Л. («Соціально-небезпечні явища, що призводять до пожежі»).   .
Присутні мали можливість подивитись виступ агітбригади учнів 10-11 класів ліцею «Надзвичайна ситуація-пожежа».

Директор Краснопавлівського багатопрофільного ліцею   Карпека Юлія Миколаївна провела протипожежне об’єктове тренування з  евакуації школярів, персоналу  та гостей з приміщення навчального закладу. Слід відзначити високу  підготовку до проведення заходу. У цьому велика заслуга заступника з навчально-виховної роботи ліцею – Горбунової  Ірини  Аліківни, всього педагогічного колективу.
Особливе захоплення у присутніх  викликало проведення змагань та естафет під час яких учні долали перешкоди,  піднімались по драбині, транспортували потерпілих та надавали їм  першу медичну допомогу .

З великим задоволенням діти брали  участь у вікторині «Небезпека поруч з нами. Дії в надзвичайних ситуаціях».
Завершальним етапом стала загальношкільна лінійка, на якій присутні підбили підсумки роботи та ще раз переконалися, що проведення даних занять є важливим та необхідним, адже головне завдання безпеки життєдіяльності – збереження здоров’я та життя підростаючого покоління.

 

 

Переглядів: 312 | Додав: Evgeniy
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів