Головна » 2017 » Березень » 24 » Показовий День цивільного захисту з теми «Надзвичайна ситуація в разі виникнення пожежі»
15:26
Показовий День цивільного захисту з теми «Надзвичайна ситуація в разі виникнення пожежі»

24  квітня на базі Катеринівського дошкільного навчального закладу  відбувся  Показовий День цивільного захисту з теми «Надзвичайна ситуація в разі виникнення пожежі».
Метою зібрання стало  підвищення рівня знань керівного складу дошкільних навчальних закладів з питань цивільного захисту під час надзвичайної ситуації в разі виникнення пожежі.

Дитячий садок   радо зустрічав гостей – керівників дошкільних закладів освіти району, представників управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації, представників навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД  Харківської області, працівників РВ ГУ ДСНС  України в Харківській області, волонтерів, медичних працівників.

Гості побували на відкритих тематичних виховних заходах, які на високому науково-методичному рівні провели вихователі Кущинська  Л.М.(«Вогонь-друг, вогонь-ворог»), Кущинська Л.М., Каліберда Л.В., Грунська О.Б. (Вистава-гра «Як поросята  Квік та Крюк сірники взяли до рук»).
Присутні мали можливість подивитись інформаційні куточки  та    спеціально обладнані кімнати для навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності  та збереження життя.

Директор  Катеринівського  ДНЗ Рясна Л.І. провела протипожежне об’єктове тренування з  евакуації дітей, персоналу  та гостей з приміщення дошкільного закладу. Слід відзначити високу підготовку колективу  до проведення заходу.

Під час  заходу було здійснено практичне заняття з надання першої домедичної допомоги та евакуації  потерпілого медичною сестрою Марченко Л.П. («Отруєння чадним  газами », « Перша допомога при опіках»).

Проведення даних занять є важливим та необхідним для педагогів, адже головне завдання безпеки життєдіяльності – збереження здоров’я та життя дітей.

Переглядів: 229 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Архів записів