Головна » 2018 » Травень » 4 » Показовий день цивільного захисту в Орільському закладі дошкільної освіти
14:38
Показовий день цивільного захисту в Орільському закладі дошкільної освіти

4 травня 2018 року в КЗ «Орільський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Калинка» в рамках Тижня безпеки дитини відбувся показовий день Цивільного захисту для посадових осіб ЦЗ закладів дошкільної освіти з теми: «Організаційні засади діяльності щодо забезпечення пожежної безпеки на території закладу дошкільної освіти».

Метою заходу стало підвищення рівня управлінської компетентності адміністрації закладу дошкільної освіти щодо удосконалення дій у надзвичайних ситуаціях техногенного характеру.

Учасники були забезпечені нормативною та методичною базою з даного питання, разом з тим вони отримали досвід об’єктових тренувань із вивчення заходів безпеки під час пожежі.

Посадові особи продемонстрували злагоджену співпрацю складових штатної структури та використання людських і майнових ресурсів для оперативного реагування в надзвичайних ситуаціях, а також активізували знання з надання практичної допомоги щодо проведення рятувальних невідкладних евакуаційних заходів, використовуючи засоби захисту, від дії шкідливих та небезпечних факторів.

Переглядів: 178 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0