Головна » 2017 » Квітень » 10 » Показовий День цивільного захисту
08:44
Показовий День цивільного захисту

7  квітня на базі Новоіванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області відбувся  Показовий День цивільного захисту з теми «Надзвичайна ситуація природного характеру. Пожежа».

Метою даного зібрання стало  підвищення рівня знань керівного складу  загальноосвітніх  навчальних закладів з питань цивільного захисту під час надзвичайної ситуації в разі виникнення пожежі, удосконалення в учнів уміння  та навичок грамотно і  чітко діяти в різних надзвичайних умовах для захисту свого життя та  відпрацювання злагодженості дій учасників навчально-виховного процесу під час надзвичайних ситуацій.
Навчальний заклад, селищна громада  радо зустрічали  гостей – керівників  закладів освіти району, представників управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації, представників навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД  Харківської області, працівників РВ ГУ ДСНС  України в Харківській області, волонтерів, медичних працівників та кореспондентів   Лозівської радіокомпанії.

Захід було проведено на високому рівні керівниками  навчального закладу: Вербицькою Л.К., та Товарищенко Ж.В.

Гості побували на відкритих тематичних виховних заходах, які  провели вчитель Гончарова В.М. (урок  в 3 класі «У країні пожежної безпеки»), Романчук Є.І.  (виховний захід для учнів 1,2,4 класів «Безпека щоденного життя. Пожежна безпека»), Єфімова Н.О. (виховний захід    для учнів  5-7 класів «Формула безпеки: запобігти, врятувати, допомогти»).
Присутні мали можливість подивитись інформаційні куточки з цивільного захисту, підбірку основних засобів індивідуального захисту  та виставку-презентацію  малюнків, стіннівок «Надзвичайні ситуації очима дітей» в якій взяли участь всі учні школи з 1 по 11 клас (вчитель Бігун Л.А).

Директор  Новоіванівської ЗОШ  Вербицька Л.К. провела протипожежне об’єктове тренування з  евакуації дітей, персоналу  та гостей з приміщення закладу.  Повна евакуація школи була здійснена за 2 хв. (Ввідна «Пожежа»).

Слід відзначити високу підготовку колективу  до проведення заходу.

Під час  заходу було здійснено практичне заняття з надання першої домедичної допомоги та евакуації  потерпілого  медичною сестрою  Радзевіло В.М. («Отруєння чадним  газами », «Перша допомога при опіках»).

В ході проведення показового Дня Цивільного захисту  було проведено показовий виступ  служби ДСНС України в Харківській області, ВП ГУНП в Харківській області. Пожежна команда показала учням та жителям села,  як практично відбувається  надання допомоги рятівниками  в разі пожежі.

З великою увагою та цікавістю діти та дорослі  слухали  розповідь     начальника ГУ ДСНС України в Харківській області Шевченка Є.В., який  навчив присутніх основним алгоритмам дій в разі виникнення пожеж та  діям  в екстремальних ситуаціях.

Учні 9 та 11 класу взяли участь в комбінованій естафеті з елементами виконання нормативів  цивільного захисту, яку підготував  та провів вчитель предмету «Захист Вітчизни» та фізичної культури Пікула В.М.

На загальношкільній лінійці було підведено підсумки роботи школи за день та нагороджено найактивніших учнів та педагогів.

Проведення даних занять є важливим та необхідним для педагогів та учнів, адже головне завдання заходів з безпеки життєдіяльності – збереження здоров’я та життя дітей.

Переглядів: 247 | Додав: Evgeniy
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0