Головна » 2014 » Січень » 29 » Подарунок від міжнародної організації SPARE
16:03
Подарунок від міжнародної організації SPARE

        З 1 по 31 жовтня 2013 «Екологічний клуб «Еремурус» в рамках Міжнародного освітнього проекту SPARE проводив конкурс інтернет-сторінок SPARE-шкіл «Розкажіть всьому світу про вашу SPARE-діяльність!» на краще висвітлення роботи з учнями.

        Учитель фізики та енергозбереження Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харибін Костянтин Анатолійович зареєстрував навчальний заклад як SPARE-школу. На сайті екологічного клубу «Еремурус» створено сторінку Садовської SPARE-школи, де висвітлена робота учнів та вчителя.

         За результатами висвітленої SPARE-активності учні тримали подарунок від міжнародної організації SPARE: набір світлодіодних ламп, які споживають у 8 разів менше електроенергії  за лампи розжарювання та удвічі менше електроенергії, ніж енергозберігаючі люмінесцентні. До того ж  термін роботи даних ламп становить 8 років.

         Учні 10-го класу звернулися з пропозицією до адміністрації школи та батьківського комітету з метою впровадження енергозберігаючих технологій - лампи розжарювання, які вийшли з ладу, замінювати виключно світлодіодними лампами або енергозберігаючими люмінесцентними.

Переглядів: 202 | Додав: kravchuk
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0