Головна » 2013 » Квітень » 25 » Першу сходинку входження у науку подолано
09:08
Першу сходинку входження у науку подолано

19-20 квітня 2013 року  у стінах Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди на українському мовно-літературному факультеті імені Г. Ф. Квітки-Основ’яненка під гаслом «Філологія XXI століття» проходила  III Міжнародна науково-практична конференція студентства і наукової молоді, присвячена 125-ій річниці від дня народження академіка Л. А. Булаховського. Молоді вчені з України, Чехії, Польщі, Росії та Білорусії гідно представляли свої   вищі навчальні заклади.

Наукове товариство університету запросило взяти участь у конференції і Анастасію Власюк, ученицю 11 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею, як призера Малої академії наук у секції мовознавства.

Учасники конференції (а це  в основному аспіранти й студенти четвертих і п’ятих курсів) представляли свої статті, надруковані у матеріалах конференції. Школярка працювала у секції «Лексико-фразеологічні дослідження в сучасній українській мові». Свою роботу «Антропоніміка малої прози Григора Тютюнника (структурно-семантичний та функціональний аспекти)» представляла на секційному засіданні. Довелося, як і кожному, відповідати на численні запитання, аргументувати положення дослідження,  навіть дискутувати, відстоюючи власну позицію. Після кожного виступу вручалися сертифікати учасника.

І учасники, і члени журі були задоволені проведеною роботою, відзначили мирну і доброзичливу атмосферу, подякували всім за проведення заходу, запрошували до участі у наступній конференції і на навчання до університету. 

На пленарному засіданні було підбито підсумки, нагороджено дипломами кращих у захисті своїх робіт. За рішенням високоповажного журі наша землячка отримала диплом ІІ ступеня ІІІ Міжнародної конференції «Філологія ХХІ століття».

ЇЇ робота – це плід наполегливої праці під керівництвом вчителя української мови та літератури нашого ліцею Чуйко Тетяни Іванівни.
Переглядів: 265 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0