Головна » 2018 » Травень » 16 » Перемога там, де є рух вперед
15:21
Перемога там, де є рух вперед

15 – 16 травня 2018 року відбулась п’ятдесят перша обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: підвищення якості фізико-математичної освіти через формування активного навчального простору».

Шкільне методичне об’єднання вчителів математики, фізики та астрономії,  інформатики  Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів отримало Диплом ІІ ступеня у номінації «Формування ключових і предметних компетентостей у процесі навчання фізико-математичних дисциплін». 

Тематика виставки зумовлена новим форматом сучасної природничо-математичної освіти в Україні, який підтримується осучасненням просторово-матеріальної складової шкільних кабінетів фізики та математики.

Свої кращі практики  педагоги закладу презентували з теми «Сучасні погляди на процес навчання фізико-математичних дисциплін в умовах опорної школи як провідника освітніх реформ». Учасниками виставки  було проведено практичний інтенсив «Компетентністний підхід у вивченні фізико-математичних дисциплін шляхом використання STEM-технологій»,  до якого були залучені колеги з інших закладів освіти  Харківської області.

Переглядів: 69 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0