Головна » 2018 » Березень » 19 » Перемога на Дев'ятій міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти-2018"
13:41
Перемога на Дев'ятій міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти-2018"

Золотою медаллю та дипломом Дев’ятої  міжнародної виставки  «Сучасні заклади освіти – 2018» у  номінації «Упровадження сучасних засобів навчання,  проектів,  програм і  технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу» нагороджено Краснопавлівський ДНЗ (ясла-садок) «Оленка» Лозівської районної ради (завідувач  Дудченко Р.В.).

Найбільш рейтингова та широкомасштабна в Україні виставка проходила 15 – 17 березня 2018 року в м. Києві . Організаторами форуму  є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу: Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії, Китаю. У п’яти номінаціях було представлено досвіди 8 закладів освіти Харківської області.

Роботу виставки супроводжувала насичена змістовна тематична програма, яка включала 74 конференції, презентації, семінари, тренінги, майстер-класи   з актуальних питань забезпечення якості освіти, реалізації завдань Концепції  Нової  української школи, впровадження обладнання та інноваційних освітніх технологій, розбудови інклюзивної освіти.

 На виставці  Краснопавлівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Оленка»   презентував досвід роботи з теми «Створення інноваційного освітнього простору в закладі дошкільної освіти як передумова успішного навчання дитини в Новій українській школі», який ілюструє діяльність педагогічного колективу,  спрямовану на створення умов для виховання здорової дитини,  вмотивованої на успішне навчання через використання  інноватики  як основного дієвого інструменту розбудови Нової української школи.

Переглядів: 168 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів