Головна » 2015 » Листопад » 9 » Переконлива перемога педагогічного альянсу Царедарівського та Полтавського навчально-виховних комплексів
08:29
Переконлива перемога педагогічного альянсу Царедарівського та Полтавського навчально-виховних комплексів

 

 

 

 

 

 

 

Диплом І ступеня – таку найвищу нагороду отримав Царедарівський навчально-виховний комплекс за підсумками обласної тематично виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття», що тривала з 3 листопада по 5 листопада у Харкові. Цього разу в області провели сорокову виставку.

До свята педагогічного новаторства долучилися навчальні заклади, методичні центри та районні методичні об’єднання міста Харкова та області. Усього було 18 учасників.

Превалюючою на виставці стала тема національно-патріотичного виховання молоді, проблематиці якої і були присвячені експозиції домінантів.

Лозівський район презентував педагогічний альянс Царедарівського і Полтавського навчально-виховних комплексів. Педагоги довели, що їхнє освітнє об’єднання – це школа партнерства, пізнання, пошуку, де професійна віртуозність колективу перетворила його у створений бренд освітньої політики Лозівщини у сфері виховання українських патріотів.

Переглядів: 172 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів