Головна » 2018 » Вересень » 3 » Оздоровлення в дитячому закладі санаторного типу «Факел»
09:37
Оздоровлення в дитячому закладі санаторного типу «Факел»

Відповідно до районної програми «Відпочинку та оздоровленняя дітей на 2014-2018 роки»  було передбачено кошти в сумі  199 тисяч на придбання путівок дітям пільгових категорій.

За рахунок коштів районного бюджету 22 дитини  нашого району було оздоровлено в дитячому закладі санаторного типу «Факел», що у м.Бердянськ.

Це  прекрасний дитячий оздоровчий табір санаторного типу, який знаходиться на березі Азовського моря, в п'яти кілометрах від Бердянська. Табір розташований на березі моря, має власний обладнаний пляж, який  неодноразово ставав майданчиком для  цікавих творчих справ у таборі:   ігор,  фестивалів, танцювальних вечорів тощо.

Дуже цікавою для дітей стала новинка - «Школа Факельчан», яка допомогала  їм оволодіти новою, корисною інформацію, набути нових умінь.

У «Факелі» Організовано п'ятиразове харчування. Щодня гарячі, м'ясні і молочні страви, свіжі фрукти і овочі, сири і ковбаси, натуральні соки і кондитерські вироби.

Досвідчені вожаті-педагоги допомагали зробити відпочинок дітей насиченим і різноманітним. Постійно проводилися дискотеки і спартакіада, конкурси ввічливості, День самоврядування, вогнище і туристичний зліт, екскурсії у Бердянськ і морські прогулянки на катері, святкування дня Нептуна і великий святковий концерт на закриття зміни.

Діти повернулись додому з гарним настроєм та масою позитивних вражень, які отримали під час відпочинку на березі Азовського моря.

Переглядів: 45 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0