Головна » 2019 » Листопад » 25 » Обласний вишкіл з підготовки організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для тренер
14:21
Обласний вишкіл з підготовки організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для тренер

З 22 по 24 листопада 2019 року на території 92 – гої ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка (ВЧ А0501, село Клугіно – Башкирівка Чугуївської міськради Харківської області) відбувся обласний вишкіл для підготовки тренерів-вихователів з числа гуртківців, які працюють з молоддю у сфері національно – патріотичного виховання.

Лозівський район у даному заході представляв Олександр Бершак, вчитель предмету «Захист Вітчизни» та «Основи здоров’я» Орільського ліцею Лозівської районної ради Харківської області.

За програмою вишколу учасники взяли участь у різноманітних тренінгах, семінарах, практичних заняттях, майстер - класах. Також було організовано ознайомлення з культурою, історією козацтва та традиціями українського народу, зустрічі з учасниками - воїнами АТО, заняття з тактичної та стройової підготовки, домедичної допомоги, прийоми самозахисту, розбірка та збірка автомата, стрільба.

По закінченню вишколу усі учасники отримали посвідки про те, що є учасниками семінару-тренінгу з підготовки виховників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» ( «Джура» ).

Переглядів: 41 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів