Головна » 2019 » Квітень » 16 » Обласний вишкіл для підготовки тренерів-вихователів гри «Сокіл» («Джура»).
14:59
Обласний вишкіл для підготовки тренерів-вихователів гри «Сокіл» («Джура»).

З 02 по 06 квітня 2019 року на території Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва відбувся обласний вишкіл для підготовки тренерів-вихователів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

За програмою вишколу учасники взяли участь у різноманітних тренінгах, семінарах, практичних заняттях, майстер-класах. Також було організовано ознайомлення з культурою, історією козацтва та традиціями українського народу; зустрічі з учасниками - воїнами АТО журналістами з АТО; заняття з тактичної та стройової підготовки, домедичної допомоги, прийоми самозахисту, розбірка та збірка автомата, стрільба. По закінченню вишколу усі учасники отримали посвідки про те, що є учасниками семінару-тренінгу з підготовки виховників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Лозівський район у даному заході представляли Микола Теличко, керівник РМО вчителів фізичної культури, Євген Теличко, вчитель фізичної культури Краснопавлівського ліцею.

Переглядів: 48 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0