Головна » 2014 » Грудень » 5 » Обласний семінар з керівниками структурних підрозділів з фізичної культури та спорту, молоді та спорту, райдержадміністрацій
18:16
Обласний семінар з керівниками структурних підрозділів з фізичної культури та спорту, молоді та спорту, райдержадміністрацій

З метою підвищення професійного рівня фахівців з фізичної культури  3 та 4 грудня 2014 року  у м. Люботин пройшов обласний семінар з керівниками структурних підрозділів з фізичної культури та спорту, молоді та спорту, райдержадміністрацій, міських рад, міст обласного значення.

Управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації представляв інструктор – методист з фізичної культури Матвєєв Є.М.

Учасники семінару розглянули декілька важливих питань, серед яких : проект Закону «Про фізичне виховання і спорт в умовах реформування сфери фізичної культури і спорту»;  порядок внесення спортивних споруд у Всеукраїнський реєстр; формування річного статистичного звіту за формою №2 ФК «Звіт з фізичної культури і спорту». Також заслухали  проект календарю обласної Спартакіади з видів спорту серед районів і міст на 2015 рік.

 

Переглядів: 170 | Додав: Evgeniy
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів