Головна » 2014 » Жовтень » 10 » Незабутня зустріч
16:27
Незабутня зустріч

Сьогодні, 10 жовтня 2014 року, до Краснопавлівського НВК Лозівської районної ради завітали незвичайні гості  солдати-айдарівці. Вперше  не від  засобів масової інформації, а з вуст бійців-добровольців мешканці навчального закладу почули правду про війну  на  Донбасі. Зустріч ця проходила в теплій, по-своєму хвилюючій, обстановці. Діти з великим інтересом слухали розповідь очевидців, учасників бойових дій. Свій виступ  справжні патріоти України розпочали з глибокої подяки за підтримку солдатам у цей складний для країни час. Серце стискалося від почутого про те, яким цінним талісманом є там, на фронті, для бійців малюнки, листи, дитячі поробки, вірші, що надходять від школярів та вихованців дитячих закладів. Ці,  здавалося б, маленькі дрібнички надихають воїнів на подвиги, дають силу і мужність задля збереження миру, в нашій Україні.

         На завершення бійці Айдару запевнили і дітей, і вчителів, що вони зроблять все для того, щоб наша країна  залишилася цілісною державою.

         Зустріч підійшла до кінця і наші гості поїхали не з порожніми руками: шкільна родина зібрала необхідні речі для воїнів передового фронту. На згадку залишиться фото і емблеми-наклейки від бійців загону «Айдар».

         Незапланований справжній урок Мужності  залишиться надовго у пам’яті тих, хто був на ньому присутній 

Переглядів: 227 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0