Головна » 2017 » Квітень » 27 » навчально-методичний семінар для керівників загальноосвітніх навчальних закладів
14:52
навчально-методичний семінар для керівників загальноосвітніх навчальних закладів

 

 

 

 

 

 

 

27 квітня 2017 року на базі Орільського навчально-виховного комплексу за участю першого заступника голови Лозівської районної державної адміністрації Ю.І. Петренка під керівництвом начальника управління освіти. молоді та спорту районним методичним кабінетом проведено навчально-методичний семінар для керівників загальноосвітніх навчальних закладів з теми «Розвиток управлінських якостей керівника в контексті реформування освітньої галузі в Україні».

Метою семінару стало створення простору нового мислення і нових сенсів для успішного впровадження на місцях реформи освітньої системи та подання викликів, що стоять перед керівниками.

Нові ідеї використання творчих підходів у сфері освіти, які довели свою успішність на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях, продемонстрували педагогічні колективи разом зі своїми керівниками Орільського навчально-виховного комплексу, Краснопавлівського багатопрофільного ліцею, Садовської ЗОШ, Катеринівської ЗОШ, Царедарівського навчально-виховного комплексу.

Переглядів: 194 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0