Головна » 2018 » Березень » 22 » Навчальний семінар для керівників закладів освіти
13:38
Навчальний семінар для керівників закладів освіти

 

 

 

 

 

 

 

22 березня 2018 року на базі Краснопавлівської ЗОШ  відбувся навчальний семінар для керівників закладів освіти з теми: «ІКТ та STEM-технології в управлінні закладом освіти». Метою даного семінару було створення оптимальних умов успішної діяльності керівників закладів освіти з питань запровадження наскрізного STEM-навчання в дошкільну та загальну середню освіту в умовах Нової української школи.

 

 

 

 

 

 

 

Під час проведення управлінського інтенсиву Дудченко Р.В., директор Краснопавлівського дошкільного навчального закладу «Оленка», поділилась досвідом  щодо  реалізації STEM-підходів у дошкільній освіті. Педагоги ДНЗ «Оленка» продемонстрували елементи впровадження STEM-освіти за допомогою Lego конструктора.

Карпека Ю.М., директор Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, розповіла про STEM компетентності, інтеграцію предметів та презентувала Модель STEM-освіти у школі, після чого учасники семінару взяли участь в управлінському практикумі «STEM -лабораторія керівника».

 

 

 

 

 

 

 

У другій частині семінару керівники закладів освіти опанували навичками роботи з хмарними технологіями у формі веб-квесту «Навчаємося з Google».

Переглядів: 135 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів