Головна » 2017 » Травень » 22 » нагородження переможців ІV (заключного) етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
08:16
нагородження переможців ІV (заключного) етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

20 травня в Шевченківському Національному заповіднику на Чернечій горі в Каневі Черкаської області відбулося нагородження переможців ІV (заключного) етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого 100-річчю утворення Української Центральної Ради та проголошення Української Народної Республіки, який проходив під гаслом: «Вітчизна – це не хтось і десь, я – теж Вітчизна (І. Світличний)».

На вшанування обдарованих школярів на їхніх наставників були запрошені Неля Кучик, одинадцятикласниця Садовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яка стала переможцем у номінації «Література» з роботою «Кажуть, людиська?.. Ми Люди!» (драма-мораліте з філософським мотто), її вчитель Харибіна Наталія Миколаївна та мама учениці Кучик Олена Анатоліївна. Від Міністра освіти й науки України Лілії Гриневич учениця отримала диплом, а вчитель – Подяку Міністерства освіти й науки України. Церемонію нагородження проводили заступники міністра Павло Хобзей  та Павло Полянський і директор Інституту модернізації змісту освіти Володимир Ткаченко. Подарунки - унікальне нове видання збірки «Кобзар».

Переглядів: 195 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів