Головна » 2014 » Лютий » 17 » Національний проект Відкритий світ
15:40
Національний проект Відкритий світ
      У жовтні 2013 року учні 5-9-их класів Єлизаветівського НВК брали участь у національному проекті "Відкритий світ", мріючи, щоб наша школа стала високотехнологічною.
      Вітаємо всіх із включенням до  Національного  проекту  "Відкритий світ". Впевнені, що врешті решт буде забезпечено доступ кожної дитини до найкращих навчальних матеріалів і освітніх методик, що дозволить отримати якісну освіту і в маленькому селі, і у великому місті.
       Працюючи на перспективу, Національний центр аерокосмічної освіти молоді України (Київська філія), використовуючи одну із технологій створення віртуальної реальності, розробляє віртуальні засоби унаочнення. А саме,  інтерактивні 3D моделі-ілюстрації до задач та теорем стереометрії  (як колись були скляні). 3D моделі розміщуються в Інтернеті. Вони мають стати складовою частиною контенту проекту "Відкритий світ". Маємо надію, що напрацювання і зараз стануть в нагоді і вчителям, і учням (судячи з відгуків вчителів, які їх уже використовують) в підготовці до ЗНО з математики.
    У сфері освіти – зелене світло інноваціям!   

Переглядів: 221 | Додав: kravchuk
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів