Головна » 2014 » Лютий » 17 » На крилах любові
15:32
На крилах любові
      Кохання – це чудове окрилююче почуття. Усяке сильне переживання відображається у почуттях, у красі слова, у справжніх вчинках. І це не дивно, адже саме кохання надає людині силу, окриляє. 14 лютого у всьому світі й  в Україні святкується  День закоханих – День Святого Валентина. У  Єлизаветівському НВК цей день пройшов надзвичайно цікаво. У рамках святкової програми «На крилах Любові…» усі бажаючі змогли привітати один одного валентинками за допомогою Пошти Амура, організованою шкільним самоврядуванням. Конкурс на найоригінальнішу валентинку дозволив усім учасникам проявити творчість, політ фантазії та креатив. Журі визнало найоригінальнішими валентиники 9-го, 6-го та 5-го класів. Переможцем визнано учнів 8-го класу.

       Як важко закохатися з першого погляду. І як легко у перші передвесняні дні подарувати своє серце, розтопити кригу чиїхось очей, знайти дружню посмішку чи симпатію. Для старшокласників було проведено розважальну програму «Кохання з першого погляду». «Знайомство. Як ми знаємо один одного?», "Ти без мене – не ти, я без тебе – не я!”. Суть цих конкурсів полягала у тому, що учасники повинні були відповісти на запитання і об’єднати імена в пари, відомі своєю Любов’ю всьому світові (література, кіно, театр), «Супер-гра» (учасники обігравали ситуації, які вимагали знання правил етикету, чоловічої психології та, звичайно ж, жіночої логіки).

       І ось ідеальна пара зробила фінальний вистріл.  За сердечками ховався суперприз – величезний торт у вигляді серця.

       Журі оголосило підсумки: були визначені переможці у номінаціях   "Найвеселіша пара”, "Найартистичніша пара”, "Пара глядацьких симпатій", "Найромантичніша пара",  "Ідеальна пара".

        Владислав Давіденко, учень 11-го класу, продемонстрував прекрасні якості чоловічої гідності та честі, виявив неабиякі знання з дівочої психології, рішенням компетентного журі йому присвоєно кваліфікацію «Джентльмен нового часу» і звання «Лицар дівочих сердець». Катерина Тертичникова, учениця 9-го класу, продемонструвала прекрасні якості справжньої леді, виявила неабиякі знання з чоловічої психології. Рішенням компетентного журі їй присвоєно кваліфікацію «Принцеса нового часу» і звання «Дівчина, що розбиває серця».

        Валентинка – переможець конкурсу
Наша гра допомогла краще дізнатися багато нового юнакам та юним леді один про одного, міцніше здружитися, розширити свій кругозір із таких галузей як психологія, етикет та культура поведінки, взаємостосунки між сильною та слабкою статтю, і, сподіваємося, покращила настрій усім учасникам та присутнім.

       …Ідіть назустріч коханню, і хто знає, можливо,

      стріла Амура із солодкою отрутою раптово наздожене вас і ваше серце ніколи не буде самотнім!..


Переглядів: 263 | Додав: kravchuk
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів