Головна » 2015 » Березень » 11 » «Молода гвардія»
10:18
«Молода гвардія»

Відділом молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації,  за рахунок коштів державного бюджету   8 березня 2015 року направлено на оздоровлення та відпочинок до Українського дитячого центру  «Молода гвардія» у місті Одеса трьох  дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Це учні  Бунаківського навчально-виховного комплексу  Іщенко Карина,  Браткова Анна та Ковбаса Галина, які виховуються в будинку сімейного типу.

В оздоровчий центр  ці дівчатка їдуть не вперше, і тому з задоволенням  скористалися нагодою відвідати табір.

       Кожна зміна має свій  тематичний характер. Друга буде проходити під назвою «Нове покоління». Підлітки будуть брати участь у тематичних і розважальних конкурсах, вікторинах, змаганнях, квестах, творчих майстернях, екскурсіях. Протягом зміни у дітей буде можливість обмінятись здобутими знаннями один з одним. Найдостойніші будуть нагороджені сертифікатами випускника «Школи молодої еліти»

     Діти, які відвідали  Український дитячий центр «Молода гвардія», завжди із теплотою та  задоволенням згадують про перебування  у цьому  казковому місці.

 

Переглядів: 377 | Додав: Evgeniy
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів