Головна » 2018 » Листопад » 13 » Міжрайонний методичний міст
16:20
Міжрайонний методичний міст

13 листопада 2018 року  на базі  КЗ «Краснопавлівський  дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)  «Оленка» (завідувач Дудченко Р.В.) згідно діючого проекту «Сприяння освіти» відбувся міжрайонний семінар-практикум   «Впровадження в освітній процес інновації   на основі конструкторів LEGO».

У заході взяли участь педагоги-дошкільники  Лозівського  та Первомайського районів.  Учасники семінару ділилися досвідом щодо    успішного впровадження  LEGO - технології в освітній процес всіх вікових груп, серед них і  інклюзивних.   Педагоги радо поділилися з колегами власним досвідом та ідеями щодо навчання через гру. Були проведені сучасні, змістовні, цікаві, пізнавальні заходи з використанням інноваційної LEGO-технології. А саме:

  • Підгрупове корекційно-розвивальне заняття   з використанням LEGO –технологій  (практичний психолог Чередник В.В.);

  • Практичне використання LEGO –технологій «Шість цеглинок» та «LEGO DUPLO»  з дітьми молодшої групи на заняттях   із логіко-математичного розвитку (вихователь Євстратьєва О.М.);

  • Застосування конструктора LEGO на  інтегрованому занятті з елементами англійської мови в старшій групі. (вихователь Косенко Г.Ю.).

Презентуючи роботу закладу завідувач Дудченко Р.В. зазначила, що конструктор LEGO є освітнім ресурсом ХХІ століття і однією зі складових STEM-технологій. Адже дитина, яка здатна конструктивно мислити, швидко вирішує логічні завдання, вміє працювати у команді, може приймати нестандартні рішення, стане конкурентноспроможною особистістю та зможе реалізувати свій потенціал у реаліях сучасного життя.

Переглядів: 37 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0