Головна » 2013 » Березень » 22 » Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»
16:55
Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»
   21 березня в загальноосвітніх навчальних закладах Лозівського району був проведений Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру».Взяли участь у ньому 362 учня.
   Цей конкурс проводиться з метою наукової популяризації та пропедевтики математичних знань серед учнів, аналізу та запровадження сучасних освітніх технологій навчання в Україні. У конкурсі приймали участь усі бажаючі учні 2 – 11 класів. 
   Конкурс проводився за завданнями Міжнародної асоціації « Кенгуру без кордонів», що затверджуються на Міжнародній конференції представників країн-учасниць. Учасникам конкурсу пропонувались тестові завдання різного ступеня складності. До кожного завдання надавались варіанти відповідей, серед яких була лише одна правильна. Усі завдання учні виконували самостійно.
   Результати конкурсу відображають відносний освітній рівень його учасників.
   Вчителі також можуть приймати участь у конкурсі, надсилаючи завдання для першого етапу конкурсу на наступний рік.
   Завдяки конкурсу проводиться популяризація математичних знань та ідей, підтримка та розвиток інтелектуальних здібностей учнів, підвищується стимулювання мотивації учнів до вивчення предметів природничо-математичного циклу, активізується творча діяльність вчителів математики.
Переглядів: 370 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів