Головна » 2015 » Листопад » 18 » Міжнародна виставка «Освіта та кар'єра – День студента 2015» у м. Києві
15:02
Міжнародна виставка «Освіта та кар'єра – День студента 2015» у м. Києві

12 листопада учні й учителі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Лозівської районної державної адміністрації Харківської області взяли участь у Міжнародній виставці «Освіта та кар'єра – День студента 2015» у м. Києві, а також у семінарі «Медіапсихологія як основа інформаційної безпеки і ресурс для кар'єрного розвитку», включеного в заходи виставки. Запрошені діти є переможцями конкурсу «Діти, медіа, мир» за твори-звіти у трьох номінаціях: «Телевізійні уподобання в родині», 1 місце (Бархан Діана, Зливка Вікторія, учениці 9-А класу, наставник Загорулько Г. О.), «Діти і комп’ютерні ігри», 2 місце (Захарова Юлія Сергіївна, Чиганцева Ольга., учениці 11 класу, наставник Чуйко Т. І.), «Діти і соціальні мережі», 1 місце (Микитенко Тетяна, Насєдкіна Ольга., учениці 11 класу, наставник Чуйко Т. І.).

Зазначені заходи відбулися в Українському домі. Дітям була надана можливість виступити з результатами своїх досліджень, а педагоги взяли участь у тематичній дискусії. Найдьонова Л. А., заступник директора з наукової роботи, науковий керівник усеукраїнського експерименту з упровадження медіаосвіти, доктор психологічних наук інституту соціальної та політичної психології, запросила учнів до співпраці – написання наукових робіт з медіапсихології при Малій академії наук.

За кошти організаторів учні відвідали музей популярної науки і техніки "Експерементаніум", що на Подолі, де були продемонстровані закони науки та явища навколишнього світу. З інтерактивними експонатами музею кожен його відвідувач зміг відчути себе справжнім дослідником, «доторкнутися» до науки.

Усі учасники отримали незабутні враження від перебування в столиці України. Цей досвід допоможе в майбутньому долучитися їм до наукової діяльності.

 

Переглядів: 184 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів