Головна » 2018 » Січень » 23 » Мистецтво писанкарства
10:37
Мистецтво писанкарства

22.01.2018 у Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося показове заняття гуртка «Писанкарство» з теми «Трипільська символіка у Різдвяних писанках».

На заняття були запрошені діти, батьки, вчителі, з метою дізнатися більше про Різдвяну писанку та навчитися секретам її розпису.

Керівник гуртка Тиха С.Ф., творча людина, з великим досвідом роботи, вона уміє запалити в душі учнів вогник цікавості, який допомагає їх духовному збагаченню.

На початку заняття Світлана Федорівна провела цікаву вікторину на кращого знавця звичаїв та традицій Слобожанщини, а також навчила  дітей власними руками оздоблювати писанку традиційними візерунками-символами.

Вихованці, добре обізнані в символах писанкарства, продемонстрували справжню майстерність у розписі.

Під час заняття демонстрували писанки від майстрів і від дітей, а також провели майстер-клас писанкового розпису. Кожен міг спробувати себе у цьому ремеслі.

Опановувати мистецтво розписування яєць взялися не тільки дітлахи, але й їх батьки.

Найцікавішим моментом відкритого заняття стала демонстрація гуртківцями власних виставок, про яку вони з гордістю розповідали!

Основна мета гуртка «Писанкарство» – вивчення історії та символіки писанок, відродження звичаїв та обрядів, що пов’язані з писанкарством.

Будинок дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради запрошує усіх бажаючих дітей до гуртка «Писанкарство», давайте продовжувати славні традиції наших пращурів разом!

Переглядів: 124 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів