Головна » 2014 » Жовтень » 15 » Маленький внесок у Велику справу !
14:51
Маленький внесок у Велику справу !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          В Україні триває проект «Зігрій солдатів в зоні АТО». Започаткував збір теплих речей благодійний фонд «Підтримай армію України». За пропозицією управління освіти,молоді та спорту до акції, яка розпочалася 29 вересня, долучилися всі без винятку учнівські та педагогічні колективи закладів освіти району та працівники управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації.      

         Учні шкіл збирали  для потреб  овочі, продукти харчування, засоби гігієни, ліки та теплі речі. Небайдужими виявилися до цієї акції всі жителі нашого Лозівського  району-близько 4-х тонн овочів, 150 кг  круп та макаронних виробів повезуть відважні волонтери нашим землякам - воїнам в зону АТО.

        На підведенні підсумків благодійної акції був присутній голова Лозівської районної адміністрації  Красноперов С.Г., який зазначив, що такі заходи є справжнім прикладом виховання патріотизму у підростаючого покоління юних українців.

        Дорогі наші учні, батьки, які їх виховали і викладачі, які їх навчають, немає слів, щоб висловити Вам подяку за участь у цій допомозі! Вона безцінна, а головне дуже вчасна!       

Координатор акції: відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації.

Переглядів: 156 | Додав: Evgeniy
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0