Головна » 2014 » Листопад » 25 » Малечі – гарний дах.
13:21
Малечі – гарний дах.

   Діти – це наше майбутнє. І як добре коли діти знаходяться під опікою: їх виховують, навчають жити в соціумі. Коли в 2006 році на базі Миколаївського навчально-виховного комплексу відкрили дошкільний підрозділ, мешканці села були дуже задоволені. А в адміністрації НВК добавилось клопіт, бо будівля хоча і нова, але покрівля, як стара рана, все тече та тече. І в цьому році директор вирішив своїми силами відремонтувати покрівлю. Але щоб праця була не марною, було вирішено зробити капітальний ремонт покрівлі над дитячим закладом. Та відомо - один в полі не воїн, тому директор звернувся за допомогою до батьків та спонсорів. Чуйні та не байдужі люди не залишилися осторонь. Як завжди відгукнулися і надали кошти для закупівлі матеріалів депутат обласної ради С.В.Зеленський, директор ТОВ «Лозівський ХПП» А.В.Куценко.

   На чолі з директором Ю.І.Маменком на даху працювали Є.В.Козлов, В.М.Черненко, В.М.Макаренко, Д.Ю.Бутенко, Д.Іванов, О.Колісник, П.В.Сікало, В.М.Костан, О.А.Мусієнко.

  Від батьківського комітету, працівників дитячого підрозділу, всіх батьків щиро дякуємо за допомогу. Низький вам уклін та здоров’я на довгі роки.

 

Т.К.Ігнатьєва,

 голова батьківського комітету.

Переглядів: 168 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0